Od 1. 9. 2024 přijmeme na částečný úvazek vyučujícího anglického jazyka. Nabízíme 15 vyučovacích hodin týdně přímé pedagogické činnosti ve třídách osmiletého studia. A to jak na nižším stupni (prima-kvarta), tak na vyšším stupni (kvinta, oktáva). Chcete se stát členem naší anglické sekce vyučujících? Pokud ano, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Gymnázium Christiana Dopplera hledá Mzdovou účetní / Mzdového účetního

Místo výkonu práce:
Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 – Malá Strana

Nástup: 1.8.2024

Náplň práce:
zpracování mezd HPP a odměn DPP a DPČ
hlášení zaměstnanců na ČSSZ a zdravotní pojišťovny
agenda nemocenského pojištění a ELDP
komunikace s orgány státní správy
vystavování potvrzení dle požadavků zaměstnanců
evidence exekucí a insolvencí, provádění srážek, komunikace s příslušnými úřady
archivace dokumentů
úzká spolupráce s personalistou

Požadavky pro výkon práce:
praxe v oboru min. 5 let
středoškolské vzdělání
uživatelská znalost práce na PC, MS Excel
preciznost a pečlivost při práci s čísly
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
praxe ve školství výhodou
trestní bezúhonnost

Odměňování:
Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 8. platová třída.

Nabízíme:
pracovní úvazek – zkrácený 0,5 (případně práce na ŽL)
pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce (případně práce na ŽL)
stabilitu příspěvkové organizace
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování/penzijní pojištění
stravování v budově školy
příjemné pracovní prostředí

Termín pro podání přihlášky:
15.06.2024
Přihlášky zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávu označte v předmětu "výběrové řízení".

Způsob zpracování přihlášky: motivační dopis, profesní životopis.

Kontaktní osoba: Alena Vojtíšková, sekretariát ředitelky školy, tel.: 226 294 500, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Gymnáziu CH. Dopplera souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.