• slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

1.M

Kmenová učebna: U21
Třídní učitelka: Mgr. Frimlová Klára
Zástupkyně třídní učitelky: PhDr. Růžičková Lucie, Ph.D.

2.M

Kmenová učebna: U25
Třídní učitelka: RNDr. Nosková Alena
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Štěchová Linda

3.M

Kmenová učebna: U26
Třídní učitel: Mgr. Matušík Michal
Zástupkyně třídního učitele: RNDr. Radvanová Sabina Ph.D.

4.M

Kmenová učebna: U23
Třídní učitelka: Mgr. Šperlová Zuzana
Zástupce třídní učitelky: Mgr. Samková Tereza

5.M

Kmenová učebna: U36
Třídní učitelka: Mgr. Holubová Ivana
Zástupce třídní učitelky: Mgr. Balák Ondřej

6.M

Kmenová učebna: U10
Třídní učitelka: Mgr. Haschková Pavla
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. František Petržílka

7.M

Kmenová učebna: U24
Třídní učitelka: Mgr. Semeráková Vladimíra
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Růžičková Václava
Třídní stránky: https://gchdpehu.000webhostapp.com

8.M

Kmenová učebna: U42
Třídní učitelka: RNDr. Ortinská Ludmila
Zástupkyně třídní učitelky: PhDr. Štáfková Milena

1.J

Kmenová učebna: U41
Třídní učitelka: Mgr. Valášková Andrea
Zástupkyně třídní učitelky: PhDr. Kocourková Blanka

2.J

Kmenová učebna: U34
Třídní učitel: Mgr. Zítka Martin
Zástupkyně třídního učitele: Mgr. Lešáková Pavla

3.J

Kmenová učebna: U27
Třídní učitelka: Mgr. Bukáčková Alžběta
Zástupkyně třídní učitelky: Bc. Anna Yaghobová

4.J

Kmenová učebna: U35
Třídní učitelka: Mgr. et Bc. Holíková Jolana
Zástupkyně třídní učitelky: RNDr. Švarcová Dagmar

5.J

Kmenová učebna: U33
Třídní učitel: Mgr. Hendrych Jaromír
Zástupkyně třídního učitele: Bc. Zuzana Skálová

6.J

Kmenová učebna: U15
Třídní učitelka: Mgr. Pěchová Světlana
Zástupce třídní učitelky: Mgr. Roček Daniel

7.J

Kmenová učebna: U14
Třídní učitelka: RNDr. Hradová Pecinová Zuzana
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Kolářová Magdaléna

8.J

Kmenová učebna: U11
Třídní učitel: Mgr. Prokopec Michal
Zástupkyně třídního učitele: PhDr. Bártová Alena

1.C

Kmenová učebna: U21
Třídní učitel: Mgr. Markéta Suchá
Zástupkyně třídního učitele: Mgr. Šperl Jiří

2.C

Kmenová učebna: U13
Třídní učitelka: PaedDr. Tůmová Jaroslava
Zástupce třídní učitelky: Mgr. Martina Stárová

3.C

Kmenová učebna: U38
Třídní učitelka: Mgr. Petrová Eva
Zástupce třídní učitelky: RNDr. Pavel Josef, CSc.

4.C

Kmenová učebna: U22
Třídní učitelka: Mgr. Jirošová Štěpánka
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Nováková Renata

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.