• slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

1.M

Kmenová učebna: U22
Třídní učitelka: Mgr. Semeráková Vladimíra
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Magdalena Kolářová

2.M

Kmenová učebna: U22
Třídní učitelka: RNDr. Ortinská Ludmila 
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Lukáčová Denisa

3.M

Kmenová učebna: U21
Třídní učitelka: Mgr. Frimlová Klára
Zástupkyně třídní učitelky: PhDr. Růžičková Lucie, Ph.D.

4.M

Kmenová učebna: U25
Třídní učitelka: RNDr. Nosková Alena
Zástupkyně třídní učitelky:Mgr. Kocúrová Zuzana 

5.M

Kmenová učebna: U26
Třídní učitel: Mgr. Matušík Michal
Zástupkyně třídního učitele: Mgr. Kirschner Věra

6.M

Kmenová učebna: U23
Třídní učitelka: Mgr. Skoupilová Petra
Zástupkyně třídní učitelky: Bc. Miškovský Jakub

7.M

Kmenová učebna: U36
Třídní učitelka: Mgr. Holubová Ivana
Zástupce třídní učitelky: Bc. Wilhelm Lukáš

8.M

Kmenová učebna: U10
Třídní učitelka: Mgr. Haschková Pavla
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Stárová Martina

1.J

Kmenová učebna: U35
Třídní učitelka: Mgr. Skálová Zuzana
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Suldovská Klára 

2.J

Kmenová učebna: U15
Třídní učitelka: Mgr. Linda Štěchová
Zástupkyně třídní učitelky: RNDr. Sabina Radvanová

3.J

Kmenová učebna: U41
Třídní učitelka: Mgr. Valášková Andrea
Zástupkyně třídní učitelky: Mgr. Sheila Vilímová

4.J

Kmenová učebna: U34
Třídní učitel: Mgr. Zítka Martin
Zástupkyně třídního učitele: Mgr. Václava Růžičková

5.J

Kmenová učebna: U27
Třídní učitelka:Mgr. Ondřej Balák
Zástupkyně třídní učitelky:Mgr. Anna Yaghobová

6.J

Kmenová učebna: U38
Třídní učitelka: Mgr. et Bc. Holíková Jolana
Zástupkyně třídní učitelky: RNDr. Švarcová Dagmar

7.J

Kmenová učebna: U24
Třídní učitel: Mgr. Prokopec Michal 
Zástupce třídního učitele: RNDr. Pavel Josef, CSc

8.J

Kmenová učebna: U11
Třídní učitelka: Mgr. Pěchová Světlana
Zástupce třídní učitelky: Bc. Mádlová Zdenka 

1.C

Kmenová učebna: U14
Třídní učitelka: RNDr. Hradová Pecinová Zuzana
Zástupce třídní učitelky: Bc.Procházka Marek

2.C

Kmenová učebna: U42
Třídní učitelka: Mgr. Jirošová Štěpánka
Zástupkyně třídní učitelky: PhDr. Kocourková Blanka

3.C

Kmenová učebna: U41
Třídní učitel: Mgr. Petrová Eva
Zástupce třídního učitele: Bc. Zajíc František

4.C

Kmenová učebna: U13
Třídní učitelka: PaedDr. Tůmová Jaroslava
Zástupce třídní učitelky: Mgr. Roček Daniel