Slavíme 70
 
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

V uplynulých dnech jsme byli svědky spousty poprasku, tedy POPRASKU - Poháru pražských škol, sportovní soutěže, kterou žije celá sportovní školská Praha. A u nás i členové IT.

Skládání týmů na meziškolní soutěže vyžaduje dobrou znalost žákovských zájmů a dovedností. Ne vždy má ale tělocvikář obrázek o všech žácích kompletní, a proto není hanbou se poradit s ostatními kolegy. Tak nám školní ajťák prof. Šperl poradil, jak doplnit tým ve stolním tenise a bylo z toho vítězství v kategorii 8. a 9. tříd v obvodním kole soutěže. Gratulujeme starším chlapcům ke zlatým medailím a postupu do celopražského kola!

V soutěži se však neztratili ani mladší chlapci v kategorii 6. a 7. tříd. Jejich výkony se postupně zlepšovaly a je velká škoda několika těsných proher, díky nimž klukům uniklo lepší umístění. Ale 3. místo a bronzovou medaili považuji rozhodně za slušný úspěch a důvod k velké gratulaci!

O něco hůře se vedlo školnímu týmu ve finále minifotbalu.

Úspěch v penaltových rozstřelech, kterými se naši fotbalisté dostali do celopražského finále, dostal chlapce do euforie a radost měli i z dalšího slunečného dne stráveného na příjemném povětří. Výsledky zápasů nám ale přinesli spíše rozčarování, protože jsme i přes veškerou snahu nedokázali uspět ani v jednom ze čtyř utkání. Chlapcům je však potřeba poděkovat za bojovnost i při nepříznivém vývoji, za dobrou reprezentaci naší školy a za provětrání školních dresů.

Všem borcům, 

stolní tenis

kategorie IV (starší chlapci): Filip M., Vojtěch N., Jindřich H.,

kategorie III. (mladší chlapci): Hynek B., Vít B., Jan G.,

minifotbal

účastníci: Mikuláš B., Filip S., Jakub B., Adam V., Filip N., Jakub K., Vladimir T., Tomáš Ch., Štěpán L., Egor V., Šimon K., Antonín F.,

blahopřejeme!